Zapowiedzi

Nowy tytuł od Dango: Beztroski kemping

Kochani,
a jednak udało się o wiele wcześniej! Jak ta nasza poczta szybciutko działa ostatnio. 
Dzisiaj przedstawiamy Wam tytuł dla każdego – od najmłodszej latorośli, przez zadziornych uczniów i studentów, po naszych rodziców, którzy na pewno przypomną sobie czasy młodości. Przed Wami – YuruKyan (YuruCamp) od Afro!

Tytuł: YuruKyan (YuruCamp)
Tytuł polski (roboczy): Beztroski kemping
Autor: Afro
Ilość tomów: 6 (ongoing – zaplanowano 8 tomów)
Cena: 23,90 zł
Gatunek: Przygoda, komedia, okruchy życia
Grupa docelowa: Seinen
Premiera 1 tomu: Luty 2019 (Cykl dwumiesięczny)

Link do przedsprzedaży:
Tom 1 – https://sklep-dango.pl/beztroski-kemping-1-p-3035.html
Tom 2 – https://sklep-dango.pl/beztroski-kemping-2-p-3040.html

OPIS: Rin – dziewczyna, która biwakuje nad brzegiem jeziora pod Górą Fuji. Nadeshiko – dziewczyna, która przyjechała na rowerze, by móc podziwiać najpiękniejszy szczyt Japonii. Jedząc ramen błyskawiczny, cieszą się niesamowitą scenerią… Jaki krajobraz odbija się w ich oczach?
Lektura tej mangi sprawi, że sami zechcecie pojechać na kemping! Jeżeli nawet nigdzie się nie ruszycie, to ten tytuł pozwoli Wam poczuć się tak, jakbyście byli na biwaku! Przed wami świeże spojrzenie na hobby na łonie natury!

A teraz ciekawostka.  Do pierwszego tomu oczywiście będzie jakiś dodatek, ale to nie wszystko…
Jak wiecie, lada chwila dwie Kluski lecą do Japonii. Już jakiś czas temu napisaliśmy o ten tytuł, dlatego Kluchy zaplanowały sobie pobyt pod Górą Fuji. Będziemy mniej więcej w tych samych miejscach co bohaterki powyższego tytułu. Zwiedzimy pięć jezior Fuji i postaramy się obejrzeć górę z każdej dostępnej strony. Porobimy sporo zdjęć, więc do pierwszego tomiku stworzymy specjalną broszurę wraz ze zdjęciami i informacjami o tych miejscach.  Broszurkę dołączymy do wszystkich tomików w przedsprzedaży oraz wyślemy do zaprzyjaźnionych sklepów stacjonarnych. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powiązane artykuły

Back to top button