Zapowiedzi

Trzy nowe jednotomówki shojo!

Kochani – pomyśleliśmy, że promocja z okazji Dnia Kobiet (i Mężczyzn) to trochę za mało, dlatego mamy dla Was coś extra: trzy nowe jednotomówki shojo!

Tytuł: Henyoku no Drops
Tytuł polski: Spadające krople
Autor: sora
Cena okładkowa: 26.90 zł
Ilość stron: około 180
Gatunek: Fantasy, romans, szkolne życie
PREMIERA: 23.07.2024
PREMIERA W SKLEPACH: 30.07.2024
Tłumacz: Joanna Weldu

OPIS: Rok 3015. W drodze ewolucji ludzie zaczęli latać – poza jedną osobą… Tsubasa Shinkai jest „Kroplą” – człowiekiem starej generacji, który nie potrafi fruwać, co naraża ją na wykluczenie. Dziewczyna pragnie zostawić za sobą żałosną przeszłość i całkowicie odmienić swoje życie. Jednak gdy pierwszego dnia po przeniesieniu się do nowej szkoły jej wstydliwy sekret poznaje Ren Takatsuki – również nowy uczeń – okazuje się, że przypadłość Tsubasy wcale nie musi wiązać się z samotnością…


Tytuł: I Love You de Moyashite Misete
Tytuł polski: Miłosna ucieczka z show-biznesu
Autor: Chicken
Cena okładkowa: 26.90 zł
Ilość stron: około 180
Gatunek: Komedia, romans
PREMIERA: 23.09.2024
PREMIERA W SKLEPACH: 30.09.2024
Tłumacz: Agata Zielezińska

OPIS: Mairu, ciekawska i wesoła licealistka z Osaki przeprowadza się do Tokio, żeby zaopiekować się babcią. Pewnego dnia przyłapuje młodego chłopaka na kradzieży w sklepie i postanawia przemówić mu do rozsądku. Okazuje się, że złapała na gorącym uczynku samego Shu Kitano, popularnego młodego aktora. Chłopak proponuje Mairu, żeby została jego dziewczyną „na pokaz” – chce wywołać skandal, żeby mieć pretekst do zakończenia kariery. Ucieczka ze szponów świata show-biznesu nie będzie łatwa, ale na pewno wywoła u was niejeden uśmiech.


Tytuł: Mare no Bakegitsune
Tytuł polski: Mare i jej lisek
Autor: Tamaki Nariko
Cena okładkowa: 26.90 zł
Ilość stron: około 180
Gatunek: Komedia, fantasy, historyczny, supermoce
PREMIERA: 21.10.2024
PREMIERA W SKLEPACH: 28.10.2024
Tłumacz: Agata Zielezińska

OPIS: Mare została porzucona w lesie jako mała dziewczynka. Tam znalazł ją Nibi, lisi demon, który postanowił ją przygarnąć. Choć sam potrafi przyjąć ludzką postać, Nibi upiera się, że nie znosi ludzi i jest chorobliwie zaborczy, gdy Mare wychodzi z domu załatwiać sprawunki. Porywczy i zawzięty Nibi oraz wrażliwa i beztroska Mare – choć tak bardzo się różnią, nie mogą bez siebie żyć. Jakie wyzwania czekają ich w świecie, gdzie zwykłe, codzienne życie przeplata się z japońskim folklorem?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powiązane artykuły

Back to top button