Informacje

Kluskowe informacje

Kochani,
trochę informacji prosto od Kluska. 🙂

Zmieniliśmy trochę listę zapowiedzi na ten rok. Począwszy od sierpnia do grudnia wydamy po jednym tytule w miesiącu. Więc trochę nam się poprzesuwało. Jest to spowodowane przede wszystkim wyjazdem wrześniowym, ale i sprawami osobistymi kilku klusków. Natomiast od lutego przyszłego roku ruszymy z większą parą. Klusek zacznie wydawać 2 tytuły w miesiącu. Oczywiście co miesiąc, a nie tak jak w tym roku. 🙂
Zmienią się także daty premier. Będzie to zawsze 5 i 20 dzień miesiąca – chyba że akurat wypadnie to w weekend, więc zawsze po dniach wolnych.

Do zapowiedzi dodaliśmy już kolejne tomy naszych mang: Coyote 2, Caste Heaven 4 oraz Historia o miłości 2. Wszystko znajdziecie w zapowiedziach. 🙂

Jeśli chodzi o licencje. Grudniowa umowa już do nas idzie, więc niedługo bierzemy się do pracy. 🙂 Czekamy na odpowiedzi na kilka ofert dla widowni seinen. Natomiast we wrześniu podczas pobytu w Japonii będziemy składać oferty dla widowni: seinen, shoujo, shounen. A także z gatunku BL.

2 odpowiedzi

  1. Jak zamierzacie wydać coyote 2 jak w Japonii nie ma jeszcze drugiego tomu ? Znacie Japońską datę wydania 2 tomu coyote ?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powiązane artykuły

Sprawdź też
Close
Back to top button