Opóźnienia

Informacje o opóźnieniach

Kochane Kluski i Kluseczki!

Przychodzimy z informacjami. 🙂

1. Nasza drukarnia od mniejszych dodruków poinformowała nas, że folia chropowata/piaskowa jest na tę chwilę niedostępna. Na stanie zostało nam po około 20 egz. Gniazda miłości 1 i 2, tytuły są już zgłoszone do dodruku, jednak jego realizacja będzie dopiero… w maju. Ta sama sytuacja jest z dodrukiem Staromodnej babeczki. Po wyczerpaniu nakładu termin dostępności w sklepie zmieni się na „40 dni”.

2. Ten podpunkt jest związany z pierwszym. 4 tom Gniazda nie jest zagrożony – akurat ta drukarnia zabezpieczyła zapasy folii na nasz druk. Nie powinno być też problemu z sequelem Staromodnej babeczki, który ma wyjść w maju (patrząc na dostępność folii – druk w innej drukarni).

3. Sytuacja Pokojówki przedstawia się następująco:
„I am sorry for the delay but I asked for an update from Shogakukan and the files are still in the process of approval”.
Czyli wciąż czekamy na to, aby w końcu puścić tytuł do druku.

4. Seria CANIS:
„I will check with the Publisher and I will come back to you as soon as possible”.
Tutaj dochodzi jeszcze problem folii (folia chropowata/piaskowa) – czekamy na informację od drugiej drukarni, czy będzie problem. W razie potrzeby zwiększymy nakład. Wolałybyśmy nie zmieniać obiecanej Wam folii.

5. Kwestia nadrabiania zaległości:
– Jahy 3 – wyjechała z drukarni we wtorek (nakładane były dwa kolory PANTONE, które według drukarni musiały odleżeć, żeby nałożyć na nie folię błyszczącą), kurier do tej pory nie zadzwonił. Zgłosiłyśmy interwencję i czekamy na informację. Postaramy się, aby nie stało się tak, żeby tomik trafił do Empiku szybciej niż do nas – dystrybutor Empiku nie lubi przechowywać dłużej niż tydzień palet…
– Kontrast – dzisiaj wysyłka do druku.
– Caste Heaven tom 8 – wieczorem wrzucimy okładkę oraz dodatki, termin na druk mamy na poniedziałek.
– Akamatsu & Seven 1 – czekamy na akceptację okładki.
– Gniazdo miłości tom 4 – czekamy na akceptację okładki.

Pozostałe tytuły kwietniowe będą miały kilkudniowe opóźnienie. O tytułach majowych będziemy jeszcze pisać w miarę robienia. 🙂
O wszelkich zmianach będziemy informować. 🙂

Najmocniej przepraszamy za problem. I prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powiązane artykuły

Back to top button