Opóźnienia

Informacja o opóźnieniach

Kochane Kluski, Kochane Kluseczki,
jak już pisałyśmy jakiś czas temu, pakowanie paczek na Black Friday spowodowało opóźnienia w wydawanych przez nas mangach.

Tym razem informujemy, że będą opóźnienia w najbliższych wydaniach o około 7/10 dni (na pewno będą to też tytuły kwietniowe).

U moich rodziców (Martyna) pokomplikowała się sprawa z remontem, więc mam ich na głowie (day & night), a to powoduje opóźnienia z mojej strony (redakcja, wszelakie poprawki, akcepty etc.). [AKTUALIZACJA: KONIEC REMONTU, rodzice w końcu nocują u siebie].

3 tom Jahy już od jakiegoś czasu jest w drukarni, jednak zostałyśmy poinformowane, że będzie dopiero u nas około 25 marca.

Tytuł Kontrast na pewno będzie miał większe opóźnienie, ponieważ strony wymagają odpowiednich modyfikacji przy zmianie na bitmapę (wydawnictwo dostarczyło pliki w takich szarościach, że niektóre elementy znikają po zmianie na bitmapę).

Wszystkie tytuły CANIS czekają na akceptację, pliki są gotowe. Mamy nadzieję, że w końcu się doczekamy (w piątek wysłałyśmy ponownego maila).

Bestia 12 – okładka wydrukowana, papier na środki jedzie (info z dzisiaj!).

Bestia 13/14 – czekają na akcepty, w piątek wysłałyśmy ponownie maila.

Marcowy lew 14 – czeka w kolejce na druk.

Marcowy lew 15 – czeka na akcept.

Napisałyśmy również oferty na 15 tom Bestii oraz 16 tom Marcowego, czekamy na umowy.

Najmocniej przepraszamy za problemy.

Postaramy się jak najszybciej ponownie wbić w terminy, żeby wszystko szło, jak należy. Jest nam z tym bardzo, ale to bardzo źle.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powiązane artykuły

Back to top button