InformacjeOpóźnienia

INFORMACJA – Marcowy lew, Prawdziwa bestia

Kochani,
jak zauważyliście, od pewnego czasu występują problemy z akceptami kilku serii, papierem, drukiem…
Najwięcej problemów sprawia nam Prawdziwa bestia oraz Marcowy lew. Spieszymy z wyjaśnieniem.
Bestia oraz Marcowy nie mają już takich nakładów jak nasze nowe tytuły – czyli drukujemy poniżej 2000 sztuk. Druk w drukarni, z której wychodzą nowe tytuły, byłby kompletnie nieopłacalny. Ostatnio zauważyliście też problem z drukiem Kempingu – był strasznie rozlany druk oraz ziarno na stronach.
Dlatego ciągle szperamy za nową drukarnię. Jednak problem polega na tym, że zasoby kartonów na druk okładek i papieru są niesamowicie ograniczone. Z jednej drukarni dostałyśmy informację, że nawet nie są w stanie nam podać daty realizacji, ponieważ na tę chwilę stan kartonu na okładki u nich wynosi okrągłe… zero.

Dlatego niestety musimy na tę chwilę (do czasu uspokojenia się sytuacji z papierem) wrzucić Marcowego lwa oraz Prawdziwą bestię w tryb nieregularny. Tomiki są robione na bieżąco i zgodnie z terminem, jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy drukarnia będzie w stanie zrealizować zamówienie. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Jednocześnie informujemy, że Beztroski kemping dojedzie dopiero na początku listopada (reklamacja nie została uznana, więc drukujemy w innej drukarni).

Przepraszamy za problem. 🙁

Mamy wielką nadzieję, że wkrótce to wszystko jakoś się unormuje.
Bo same jesteśmy złe na te wszystkie opóźnienia. 🙁

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powiązane artykuły

Back to top button