Informacje

8 urodziny Dango!

Kochane Kluski i Kluseczki!

Dzisiaj mija 8 lat od założenia DANGO. Cieszymy się i dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie!

—-

Ten niedługo mijający rok był chaotyczny… Najpierw pokonało nas pakowanie paczek z Black Friday 2021, zmęczenie psychiczne i fizyczne po nim, problemy zdrowotne oraz osobiste, później doszły problemy z dostępnością papieru przez co terminy w naszych drukarniach wołały o pomstę do nieba… Opóźnione akcepty, zmiana tłumaczki… I teraz jesteśmy tutaj – na dobrej drodze do unormowania naszej pracy.
Bardzo Was przepraszamy za ten efekt domina z terminami.

Na tę chwile możemy powiedzieć, że akcepty do Japonii są wysłane już nawet na styczniowe tytuły, a terminy na nie zaklepane w drukarni. A wszystkie tytuły, które mają być do końca tego roku, będą wysyłane do druku od razu po otrzymaniu akceptacji ze strony japońskiej.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności z naszej strony. 🙂

—-

Jeśli chodzi o nasze plany na 2023 rok…
Ze względu na inflację oraz ciągle rosnące ceny dóbr wszelakich wstępnie postanowiłyśmy, że zmniejszymy ilość tomików wydawanych w miesiącu do 3/4. A co będzie dalej, to się okaże. 🙂

—-

A teraz te milsze rzeczy. 😉
Do wszystkich zamówień złożonych od dzisiaj do końca miesiąca dorzucamy pocztówkę urodzinową! W tym do przedsprzedaży, które mają pierwotną premierę na ten rok.

Dodatkowo mamy dla Was kod rabatowy na darmową wysyłkę od 80 zł (na list priorytetowy – w tym w przedsprzedaży oraz na paczkomaty). W koszyku wystarczy wpisać: URODZINY2022, kod jest aktywny do 20 listopada!

Dziękujemy!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Powiązane artykuły

Back to top button