Zapowiedzi

 

Okładka Tytuł Opis Data premiery Link do sklepu
Październik 2018
Młodość dla opornych tom 2 Nadchodzi jesień. Czwórkę przyjaciół z liceum Kamiyama czeka trzecia klasa. Zbliża się okres egzaminów, a także nadchodzi moment kolejnego pożegnania… Jednak, aby czas rozstania z przyjaciółmi nie był zakończeniem, będziemy biegli dalej! Sorata Akiduki przedstawia nam wspaniałe dni młodości. Wzruszające zakończenie historii. 25 października – opóźnienie!
Klik!
Listopad 2018
Zbyt pijany na miłość tom 1 Misumi jest Mistrzem Sake i całkiem niedawno stracił pracę przez to, że był „zbyt przyjacielski” wobec klientów. Później traci też dach nad głową. Jednak to nie koniec zawirowań w jego życiu… Przypadkiem znajduje restaurację, w której chce pracować. Jedynym problemem jest to… że jej właścicielem jest jego jednorazowy pijacki numerek! Co wydarzy się dalej?! 12 listopada Klik!
Grudzień 2018
Alkohol i papierosy
Teo i Camillo są przyjaciółmi z dzieciństwa. Teo prowadzi sklep z alkoholem, natomiast Camillo jest właścicielem znajdującego się naprzeciwko sklepu z papierosami. Teo wie, że Camillo uważa go za kogoś więcej niż przyjaciela, sam też żywi do niego „dziwne” uczucie. Ale czy jest to miłość? Pewnego dnia Camillo składa mu propozycję: „Bądźmy ze sobą, tak na próbę”. Teo, pomimo wątpliwości, zgadza się. Od tego momentu dostrzega inne – męskie oblicze Camillo… Co z tego wyniknie? 15 grudnia Klik!
Styczeń 2019
Caste Heaven 4
Kontynuacja wydarzeń z poprzedniego tomu. Opis wkrótce. 20 stycznia Klik!
Luty 2019
Beztroski kemping tom 1
Rin – dziewczyna, która biwakuje nad brzegiem jeziora pod Górą Fuji. Nadeshiko – dziewczyna, która przyjechała na rowerze, by móc podziwiać najpiękniejszy szczyt Japonii. Jedząc ramen błyskawiczny, cieszą się niesamowitą scenerią… Jaki krajobraz odbija się w ich oczach? Lektura tej mangi sprawi, że sami zechcecie pojechać na kemping! Jeżeli nawet nigdzie się nie ruszycie, to ten tytuł pozwoli Wam poczuć się tak, jakbyście byli na biwaku! Przed wami świeże spojrzenie na hobby na łonie natury! 5 lutego Klik!
Historia o miłości 2
Kontynuacja wydarzeń z pierwszego tomu. Opis wkrótce. 20 lutego Klik!
Marzec 2019
Coyote 2
Kontynuacja wydarzeń z pierwszego tomu. Opis wkrótce. 5 marca Klik!
Kompleks sąsiada 3
20 marca
Kwiecień 2019
Beztroski Kemping 2
5 kwietnia Klik!
Usłyszeć ciepło słońca -Limit- 2
26 kwietnia
Marzec lwa 1
26 kwietnia Klik!
Nowość
26 kwietnia

8 komentarzy

  1. We wrześniu *w* Na moje urodziny akurat *@*

  2. Oby ta jednotomówka to było BL 😮 Chociaż w sumie GL i tak kupię, trzeba wesprzeć nowe wydawnictwo 😉

  3. Czekam na ostatnią mangę z tej listy i nie mogę się doczekać 😉

  4. w sklepie widziałam też Coyote! Zariya Ranmaru to jest chyba szczyt moich marzeń, dziękuję, tak niewiele trzeba, żeby człowiekowi humor poprawić…

  5. Mam wszystkie wasze mangi, wydajecie super tytułu. Trzymam kciuki za wydawnictwo. Czy istnieje możliwość wydania mangi yaoi Super Lovers lub junjou romantica?

  6. Co ja pacze? Caste Heaven 4 tom? Mniam… 😀

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.