Kryminalny Smakosz – komiks polskiej rysowniczki

Kochani,
póki oczekujemy na odpowiedź w sprawie licencji kilku mang, mamy przyjemność ogłosić, że na przełomie listopada i grudnia wydamy komiks polskiej rysowniczki IchigoTutu. Jest to debiut w dziedzinie komiksu autorskiego tak Ichigo, jak i nasz, jednakże mamy nadzieję, że historia przypadnie Wam do gustu. W przyszłym roku pojawi się też kolejny komiks tej autorki – sympatyczny kryminał. Teraz jednak zapraszamy do zapoznania się z dwoma sympatycznymi panami.

Rysunki: IchigoTutu
Scenariusz: Ayame
Tytuł: Kryminalny Smakosz
Ilość tomów: 2
Premiera: Listopad/Grudzień 2016
Ilość stron: 180
Oprawa: Okładka klejona ze skrzydełkami
Brak ograniczeń wiekowych
Boys Love

DODATKI DO KOMIKSU: Karta A6 oraz naklejka 3D.

DARMOWA DOSTAWA!

Opis: Haruka marzył o tym, żeby zostać najlepszym kucharzem w Japonii. Wszystkie jego plany legły jednak w gruzach, kiedy Tora, syn szefa Yakuzy, zatrudnił go w swoim lokalu – Sapphire. Dożywotni kontrakt z restauracją, który podpisał za Harukę jego ojciec, i nowe znajomości mogą dostarczyć problemów, ale i nadać jego życiu smakowitych barw!

Historia pełna szczęścia i złości, śmiechu przez łzy i łez bez cienia uśmiechu. Dążenie do spełnienia marzeń z pomocą niebezpiecznej miłości. Wdrapywanie się na szczyt kulinarnych możliwości, balansując na granicy prawa. Jednak czy wypada iść do celu po trupach?

Bez nazwy-3 kopia

KS OKŁADKA

Jedna odpowiedź

  1. Avatar

    Co losowaniem kubeczków, bo już chyba dawno miało być????

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.