Kryminalny Smakosz – komiks polskiej rysowniczki

Kochani,
póki oczekujemy na odpowiedź w sprawie licencji kilku mang, mamy przyjemność ogłosić, że na przełomie listopada i grudnia wydamy komiks polskiej rysowniczki IchigoTutu. Jest to debiut w dziedzinie komiksu autorskiego tak Ichigo, jak i nasz, jednakże mamy nadzieję, że historia przypadnie Wam do gustu. W przyszłym roku pojawi się też kolejny komiks tej autorki – sympatyczny kryminał. Teraz jednak zapraszamy do zapoznania się z dwoma sympatycznymi panami.

Rysunki: IchigoTutu
Scenariusz: Ayame
Tytuł: Kryminalny Smakosz
Ilość tomów: 2
Premiera: Listopad/Grudzień 2016
Ilość stron: 180
Oprawa: Okładka klejona ze skrzydełkami
Brak ograniczeń wiekowych
Boys Love

DODATKI DO KOMIKSU: Karta A6 oraz naklejka 3D.

DARMOWA DOSTAWA!

Opis: Haruka marzył o tym, żeby zostać najlepszym kucharzem w Japonii. Wszystkie jego plany legły jednak w gruzach, kiedy Tora, syn szefa Yakuzy, zatrudnił go w swoim lokalu – Sapphire. Dożywotni kontrakt z restauracją, który podpisał za Harukę jego ojciec, i nowe znajomości mogą dostarczyć problemów, ale i nadać jego życiu smakowitych barw!

Historia pełna szczęścia i złości, śmiechu przez łzy i łez bez cienia uśmiechu. Dążenie do spełnienia marzeń z pomocą niebezpiecznej miłości. Wdrapywanie się na szczyt kulinarnych możliwości, balansując na granicy prawa. Jednak czy wypada iść do celu po trupach?

Bez nazwy-3 kopia

KS OKŁADKA

Post Author: Martyna

Martyna

1 thought on “Kryminalny Smakosz – komiks polskiej rysowniczki

    anego

    (4 kwietnia 2016 - 09:57)

    Co losowaniem kubeczków, bo już chyba dawno miało być????

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.