Oficjalna premiera Monster Petite Panic

Kochani,
dzisiaj oficjalna premiera Monster Petite Panic. Bardzo się cieszymy, że ten moment w końcu nadszedł. Jak to mówiła polska podróżniczka Kinga Choszcz: „Każde marzenie jest nam dane wraz z siłą potrzebną do jego spełnienia.”. To cudowne uczucie, kiedy po latach marzeń w końcu się je urzeczywistnia. Na tę chwilę pracowałyśmy naprawdę długo. Najpierw zaczęłyśmy od magazynu „Asia on Wave”, później założyłyśmy własną firmę, sklep Dango, magazyn „Haru” i w końcu – wydałyśmy pierwszą mangę. Bardzo ciężko pracowałyśmy i obiecujemy Wam, że będziemy pracować jeszcze ciężej. Pasja, którą mamy w naszych sercach i marzenia w naszych myślach mobilizują nas do jeszcze większej pracy i większego wysiłku. Dziękujemy Wam za całe okazałe wsparcie, za miłe słowa, ale także za słowa krytyki, która każdemu jest potrzebna. Dziękujemy też za mnóstwo preorderów! Piszcie do nas, mówcie do nas i spotykajcie się z nami. Chcemy znać Wasze zdanie, bo robimy to dla Was.

A teraz niespodzianka!
Spośród wszystkich zamówień złożonych do końca stycznia na mangę Monster Petite Panic, wylosujemy dwie osoby, które dostaną od nas kubeczek związany z mangą! Do losowań wchodzą też oczywiście zamówienia w preorderze.

Dodatkowo… Z okazji oficjalnej premiery mangi mamy dla Was kupon rabatowy na tomik, który można wykorzystać tylko dzisiaj!
Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
KOD: MONSTER
PS. Nadal obowiązuje darmowa wysyłka!

Link: http://dango-shop.pl/dango/manga/3058-kanda-neko-monster-petite-panic.html

Post Author: Martyna

Martyna

6 thoughts on “Oficjalna premiera Monster Petite Panic

  anego

  (25 stycznia 2016 - 15:54)

  Czyli losowanie odbędzie się w lutym???

   Martyna

   Martyna

   (25 stycznia 2016 - 15:55)

   Tak. 🙂

    anego

    (25 stycznia 2016 - 15:57)

    Dziękuje i czekam z niecierpliwością^^ Może mi się poszczęści XP

  Mag

  (1 lutego 2016 - 16:07)

  Mam nadzieję, że w przyszłości wydacie coś jeszcze tej autorki. Monster bardzo mi się podoba 🙂

   Martyna

   Martyna

   (1 lutego 2016 - 16:18)

   Na pewno wydamy. 🙂

  chaberek

  (19 czerwca 2016 - 01:33)

  Kupiłam niedawno, bo zainteresowała mnie okładka. Jestem z zakupu bardzo zadowolona, manga jest bardzo lekka i przyjemna, a za razem ciepła i zabawna. Tłumaczenie też było bardzo dobre 😉

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.